İş Ara :  Tüm Türkiye İlan Ara


 Kurumsal Üye Giriş
Kullanıcı Adı  :
Şifre  :


 
 
     Kolay, hızlı ve ekonomik olması nedeniyle iş ilanları ve iş arayışları internet ortamına taşınmıştır. İnternet ortamında iş başvurularının kolay ve masrafsız olması, başvuru sayısını artırmış ancak başvuruların seçiliğinin sorgulanmasını da gündeme getirmiştir.
    Dünya, bu gelişmeler karşısında her sektörden iş ilanlarının yayınlandığı ve her sektörde iş arayanlardan oluşan platformlar yerine, sektörel platformları kullanmaya başlamıştır.
    TibbiMumessil.Com
, bu ihtiyaçlardan doğmuştur.

  KURUMSAL ÜYELİK NE SAĞLAR?

 • Sektörel Veritabanı : Farklı sektörlerde, binlerce iş arayanla uğraşmadan, nokta atışı yaparak, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Doğru hedef kitleye, hızlı ve etkin ulaşım sağlar.Daha az ilanla, daha etkin başvuru alabilme ve ilan maliyetlerinde tasarruf sağlar.Sektörde deneyimli adaylara doğrudan ve hızlı ulaşma olanağı sağlar.

 • Sektörel İlanlar : 15 bin işverenin, 25 bin ilanı arasından sıyrılıp, adaya ulaşma zorluğu olmadan, hızlı ve etkin duyuru imkanı sağlar.

 • Sektörün Pozisyonlarıyla İlgili Bilgilendirilmiş, Ön Eğitimli Adaylara Ulaşma : Seçme-değerlendirme, eğitim ve işe adaptasyon maliyetlerinde tasarruf sağlar.
 • Adaylardan Geri Bildirim Alma : Forum platformunda, işe alım süreçlerinin paylaşımlarından alınan geri bildirimlerle, tüm uygulamanın değerlendirmesi ve gözden geçirilmesi olanağı sağlar.

 • Adaylara Geri Bildirim Verme : İşe alım sürecindeki en küçük değişiklikleri bile, adaylara hızlı ve doğru iletebilme olanağı sağlar.

 • Firma Tanıtımları : Dinamik, güncel firma bilgilerini, hızlı ve doğrudan aktararak, adayların bilgilenme ihtiyaçlarının karşılanmasını ve kurumsal imajın güçlendirilmesini sağlar.

 • Sektörsel Cv Formatı : Sektör tecrübesi, sektöre özel pozisyonlar, IMS, ürün grupları, çalışılmak istenen ilk 3 il, Tüm Türkiye seçenekleri gibi 45 ayrı sektörel parametreyle hızlı arama ve sektöre özel filtreleme imkanı sağlar.

 • Firma İletişim Platformu : Firmaların kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı duyduğu konuları, aylık 10-15 milyon hiti olan sektörel bir platformda yayınlama olanağı sağlar.

 • Web Tabanlı Yazılım ve Veri Tabanı : İşe alım sürecini hızlı, kolay ve ekonomik şekilde sonlandırma.
 

Sektörel Arama :
Özgeçmişlerde; Sektör tecrübesi, daha önce çalıştığı ilaç firmaları, IMS, çalıştığı ürün grupları, çalıştığı uzmanlıklar, çalışılmak istenen ilk 3 il, Tüm Türkiye'de çalışabilir mi gibi 45 ayrı sektörel parametreyle hızlı ve sektöre özel filtreleme imkanı sağlar.

Görsel İlan : (5 Farklı Standart [Ücretsiz]+ Size Özel)
Renkli ve resimli, 5 farklı Görsel İlanı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.
Ayrıca size özel, firma imajınızı yansıtan Görsel İlan Şablonu ile adayların kurumsal kimliğinizi daha iyi algılamalarını sağlayacak ilanlar yayınlayabilirsiniz.

Özel İlan :
İlanlarınızın, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sektörel platformunun ana sayfasında, logonuzla birlikte yayınlanmasının dışında ziyaret edilen tüm sayfalarında baner ilan olarak yayınlanmasını sağlayarak kurumunuzun prestijini Özel İlan ile öne çıkartabilirsiniz.

Geri Bildirim Hizmeti :
Adayların firma algısını, online anket ve yazılı dökümanlarla ölçümlendirerek firmanızın nasıl algılandığını rapor olarak alabilirsiniz. Bu sayede kurmamsal algınızı hızlı biçimde değerlendirerek gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Firma Tanıtım Sayfası :
Size Özel Firma Tanıtım Sayfası ile, dinamik ve güncel firma bilgilerini hızlı ve doğrudan aktararak, adayların doğru bilgilenme ihtiyaçlarının karşılanmasını ve kurumsal imajınızın güçlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sektörel İletişim Platformu :
Firmanızın kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı duyduğu ilan, duyuru, haber ve basın bültenlerini, aylık 15 - 18 milyon hiti olan TibbiMumessil.Com Sektörel İletişim Platformun da yayınlama olanağı ile firmanızın etkin olarak izlenmesini sağlayabilirsiniz.

Rol Belirleme :
TibbiMumessil.Com şifrelerinin yetkilerini ve kullanıcı rollerini belirlemeyi sağlar. Örneğin; her bölge için ayrı ilan yayınladınız ve bölgelerdeki Bölge Müdürlerinin gelen başvuruları ön elemeden geçirip yorumlamasını ve gruplamasını fakat diğer modüllerinizi kullanmasını veya diğer işlemleri görmesini istemiyorsunuz. Kullanıcı Rollerini Rol Belirleme ile yaparak bunu sağlayabilirsiniz.

Firma Veritabanı :
Verdiğiniz ilanlara gelen başvurularla Firma Veritabanı oluşturup daha sonra ilan çıkmasanız da bu veritabanından yararlanarak adayların güncelleşen bilgilerini görebilirsiniz.

© 1999 - 2021 TibbiMumessil.Com - Her hakkı saklıdır. Tibbi Mümessil :: CV Oluştur :: İlaç Firmaları :: Medikal Firmalar :: Forum :: Kullanım Koşulları :: Kariyer Notları :: İletişim :: Ana Sayfa
Hakkımızda Forum Firmalar Bireysel Üye Kurumsal Üye Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Tıbbi Mümessil Com :: Sağlık Sektörü, İnsan Kaynakları :: Şifrenizi Tekrar Oluşturmak İçin Tıklayınız Yeni Üye Olmak İçin Tıklayınız Ara