İş Ara :  Tüm Türkiye İlan Ara
TibbiMumessil.com Sözleşme
Yayınlayan: TibbiMumessil.Com   ( 01.08.2007 16:07:04 )
TibbiMumessil.com Sözleşme
Üyelik Sözleşmesi
Giriş
TibbiMumessil.Com’ a üye olanlar aşağıdaki üyelik sözleşmesini okuyup kabul etmiş olurlar.Üyeler, üyelik sözleşmesinde yer alan koşullara uyacaklarını üye olarak taahhüt etmiş olurlar.
TibbiMumessil.Com; Üyenin,Üyelik Sözleşmesi’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse ya da yetkili mercilerce bu konuda bir tespit ve/veya inceleme talebi gelirse, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda TibbiMumessil.Com, Üyelik Sözleşmesi’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.
TibbiMumessil.Com, üye olarak vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak, gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.
·         Bireysel Üyelik
TibbiMumessil.Com bireysel üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin eğitim durumu, mesleği ve doğum tarihi gibi bilgiler site üzerinde sunulan hizmetleri geliştirmek, ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanmaktadır.
TibbiMumessil.Com’ a  üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Üyelerimiz, TibbiMumessil.Com’ un sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptaledebilmektedir.
TibbiMumessil.Com üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.
·         Özgeçmiş
TibbiMumessil.Com, bireysel üyelerine internet üzerinde özgeçmiş hazırlama, kaydetme, iş başvurusu yapma, aktif foruma mesaj yazabilme, mesajlarına yanıt verebilme olanağı tanımaktadır. Hazırlanan özgeçmişler üyenin kendi seçimine göre aktif ya da pasif konumda TibbiMumessil.Com’ da saklanmaktadır.
Üye, Üyelik Formu’nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu beyan etmiş sayılır.Bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması halinde, TibbiMumessil.Com’ un ve/veya üçüncü şahısların herhangi bir zarara uğraması durumunda,  tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder.
Aktif konumda olan üye özgeçmişleri, iş ortağı olan kuruluşların TibbiMumessil.Com üzerinde yaptıkları insan kaynakları aday arayışları sürecinde görüntülenebilmektedir. Bu kapsamda TibbiMumessil.Com’ un bırakılan kişisel bilgilerin temin edilmesi ve /veya bunların TibbiMumessil.Com tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımı, üye tarafından TibbiMumessil.Com’ a muvafakat edildiği anlamına gelecektir.
Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde TibbiMumessil.Com’ un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.Üye bu sözleşmeyle bunu kabul ettiğini taahhüt etmiş olur.
Pasif  olan üye özgeçmişleri, üye işveren kuruluşların TibbiMumessil.Com üzerinde yaptıkları aday arayışları sürecinde görüntülenmemektedir. Sadece özgeçmiş sahibi üye kendi isteği ile ilanlara başvurduğunda ilgili işveren firmalar tarafından özgeçmiş görüntülenebilmektedir.
Özgeçmişlerin aktif ya da pasif olma durumları özgeçmiş güncelleme  sırasında değiştirilebilmektedir.
·         Aktif Forum ve Sohbet Odası
Aktif Forum ve Sohbet Odası üyelerin birbirleriyle iletişim kurma ve paylaşımda bulunma zeminidir. Üyelerin yazdıkları tüm yazıların sorumluluğu kendilerine aittir. TibbiMumessil.Com burada paylaşılan bilgilerin doğruluğu, yanlışlığı konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.  Ancak üyelerin, doğru bilgilenmesi adına, yanlışlığı tespit edilen bilgilerin, veriye, bilgiye ve kanıta dayanmayan, hakaret içeren yazıların,  yayından kaldırması için gerekli özen TibbiMumessil.Com’ ca gösterilecektir.
·         Değerlendirme Sonuçları
Kurumsal üyeler sitede yayınlamış oldukları iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylara değerlendirme sonuçları ile ilgili mektup göndermektedir. Bu mektuplar başvuru yapmış olan her adayın “Başvurularım” bölümünde görüntülenmektedir. Değerlendirme sonuçları ile ilgili mektupların adaylara gönderilmemesinden, ya da eksik bilgi gönderilmesinden TibbiMumessil.Com sorumlu değildir.
·         Kurumsal Üyelik
Kurumsal üye olmak isteyen kuruluşlardan alınan tüm bilgiler iletişim kurmak ve site üzerinden alınan hizmet bedelinin faturalanması amacıyla kullanılmaktadır. Kurumsal üyeler, TibbiMumessil.Com’ un sunduğu tüm hizmetlerinden yararlanmak üzere ilgili hizmet bedelini ödedikleri sürece “Kurumsal Tam Üye” olarak nitelendirilir. Kurumsal Tam Üye
• Site üzerinde sınırsız sayıda iş ilanı yayınlayabilme,
• Şirkete özel özgeçmiş havuzu oluşturma ve kurumlarını daha iyi ifade etmek amacıyla sitedeki uygun platformları kullanma imkanına sahiptir.
Kurumsal üyelerin site üzerinde kendilerine yönelik edindikleri bilgiden TibbiMumessil.Com sorumlu tutulamaz.
·         İş İlanları
Kurumların iş ilanı verebilmeleri için siteye kayıtlı üye olmaları gerekmektedir. TibbiMumessil.Com üzerinde  üyelik;
• Kurumsal Tam Üye
• Kurumsal Üye
olarak gerçekleşmektedir.
Kurumsal Tam Üye şirketlerin yayınladıkları iş ilanları, anında site üzerinde yayınlanır.
Kurumsal Üyelerin hazırladıkları iş ilanlarının yayınlanması site yetkililerinin yaptığı içerik ve ödeme kontrolüne bağlıdır.
İş ilanlarında haksız rekabet yaratacak unsurlar, kurumları karalayacak ifadeler yer alamaz. İçerik açısından uygun görülmeyen ilanlar, ücreti alınmış dahi olsa kesinlikle yayınlanmayacaktır. İş ilanlarında kurumların vermiş olduğu bilginin yanlışlığından TibbiMumessil.Com sorumlu değildir.
·         Diğer Sitelere Erişim (Link)
TibbiMumessil.Com; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine Erişim sağlamaktadır. TibbiMumessil.Com; Erişim verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve Üyelik Sözleşmesinden sorumlu değildir.
·         Arkadaşıma Gönder
TibbiMumessil.Com üyeleri, site üzerinde beğendikleri haber, yazı, diğer içerik ya da iş ilanlarını yakınlarına ya da arkadaşlarına gönderebilmektedir. Bu işlem yapılırken üyenin belirttiği alıcı e- posta adresi, sitenin promosyonel aktivitelerini duyurmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır.
·         Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler
TibbiMumessil.Com üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.
·         İçerik Kullanımı
İşbu Sitede yer alan bütün yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler (“Materyaller”) TibbiMumessil.Com tarafından vücuda getirilmiş olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran TibbiMumessil.Com’ a aittir. Sitede yer alan Materyallerin TibbiMumessil.Comun  yazılı muvafakati olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasaktır.
Kullanıcı adı ve Şifre; Bireysel ve kurumsal üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak geri dönüşümsüz encrypt edilmektedir ve TibbiMumessil.Com üzerindeki ilgili bölümlere, sadece kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır.
Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği kullanıcının sorumluluğundadır.
Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan TibbiMumessil.Com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda TibbiMumessil.Com bilgilendirilmelidir.
TibbiMumessil.Com tarafından belirlenen ve Güvenlik -Üyelik Sözleşmesinde yer alan kurallara uymayan ve /veya dikkate almayan Bireysel ve Kurumsal Üyelerin ; TibbiMumessil.Com güvenlik – Üyelik Sözleşmesinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde, karşılaşılabilecek herhangi bir olumsuzdan dolayı, TibbiMumessil.Com sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde TibbiMumessil.Com ileiletişime geçilmelidir.
TibbiMumessil.Com, Üyelik Sözleşmesi üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler, TibbiMumessil.Com’ da yayınlanarak tüm üyeler haberdar edilmiş sayılır.
TibbiMumessil.Com Üyelik Sözleşmesi, üyelerimiz hakkında edinilen bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içeren bir dokümandır.
Üye, TibbiMumessil.Com’ a Üye olarak, işbu Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunu ve kabul etmiş sayılacağını ve Üyelik Sözleşmesi’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Bu, Üyelik Sözleşmesi’nin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
Üye, işbu katılım Üyelik Sözleşmesi’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.

TibbiMumessil.Com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
Arkadaşınıza Göndermek İçin Tıklayınız.
 

   Aktif Forum
->Daiichi sankyo bilgi
->Bionerica hakkinda
->Elemeli mülakatta nasıl...
->Satış ekibi için dış...
->Recordati ilaç hakkında...
->Son maaş durumları
->Intendis
->Koçak onkoloji grubu...
->Rompharm
->İlko ilaç
Foruma gitmek için tıklayınız »
© 1999 - 2021 TibbiMumessil.Com - Her hakkı saklıdır. Tibbi Mümessil :: CV Oluştur :: İlaç Firmaları :: Medikal Firmalar :: Forum :: Kullanım Koşulları :: Kariyer Notları :: İletişim :: Ana Sayfa
Hakkımızda Forum Firmalar Bireysel Üye Kurumsal Üye Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Tıbbi Mümessil Com :: Sağlık Sektörü, İnsan Kaynakları :: Şifrenizi Tekrar Oluşturmak İçin Tıklayınız Yeni Üye Olmak İçin Tıklayınız Ara